• FILE_CCA7F7-967FF5-5E85D5-64FDAD-43A53C-2935FE.jpg

    ..

    ....

  • FILE_9EB49C-850F36-6664A2-DA5F4F-79408B-57E30C.jpg

    ...

    ......

 Merhaba,

    Eskişehir yapı, resmi sitesine hoşgeldiniz. Yılların verdiği tecrübe ve "tam teslim yapı” felsefemiz ile hizmetinizdeyiz.   

      Yapı üretiminde tam kalite ve hizmette sürekliliği amaç edinen firmamız, hem konut üretimi hem de taahhüt işleri ile iştigal etmektedir. Projeden iskana kadar her konuda hizmet veren firmamız; sürecin tüm aşamalarında profesyonel kadrosu ve profesyonel ekiplerle sağlam, ekonomik, fonksiyonel ve değerine değer katan yapılar üretmeyi hedeflemektedir. 

      Uzun vadede minimum bakım gerektiren ve ilk maliyetini ekonomik kullanım maliyetleriyle azaltacak yapılar inşaa etmek için, sektörel teknolojileri ve gelişmeleri yakından takip ediyor ve sizler için en kullanışlı yapı imalatını yapıyoruz. Bünyesinde işinde uzman mimar ve mühendisler bulunduran firmamız, kişisel olarak alacağınız taahüt tekliflerinizde, ayrıca danışmanlık hizmeti vererek hem daha ekonomik hem de daha sağlıklı yapılara sahip olmanıza yardımcı olur.   

YAPI MÜTEAHHİTLİĞİ GELİP GEÇİCİ BİR İŞ DEĞİL CİDDİ BİR KURUMDUR. TEKNİK, TECRÜBE VE UZMANLIK GEREKTİRİR...

Huzur veren yapılar

Tarzınızı yansıtan mekanlar, huzuru bulacağınız yerlerdir. Küçük ama akılcı çözümler, fonksiyonel tasarım ve genel algıdaki bütünlük mekanı size özel kılacaktır. Hayalinizin ötesinde bir tasarım ve malzeme seçimi ise mutlu yaşayacağınız bir mekan demektir. İhtiyaçlarınızın düşünülmüş olması mekanı daha çok sevmenizi ve değerinin artmasını sağlayacaktır.

Sağlam yapılar

Beton ve demir yığını sağlam yapı demek değildir. En az beton ve demirin mühendislik ilmi ile en esnek ve en sağlam yapıda buluşmasıdır başarı. Önemli olan ne kadar çok olduğu değil ne kadar doğru kullanıldığıdır. Teknoloji ve inşaat bilimi yapı malzemeleri ve işçilik konusunda hızla gelişirken, buna seyirci kalmak mümkün değildir..

Çevre dostu, sağlıklı yapılar

Yapı, canlı bir organizma gibidir. Nefes almalı ve dış etkenlerden korunmalıdır. Antibakteriyel, kanserojen madde içermeyen ve olabildiğince doğal hammaddelere sahip malzeme kullanılması, teknik detayların[ yalıtım, tesisat, havalandırma, ısıtma vs] mühendislik bilimlerine bağlı kalınarak çözülmesi ve doğru işçilik yapılması bu konuda doğru sonuçlara götürür..

Ekonomik yapılar

Yatırım yaparken en önemli unsurlardan birisi doğal olarak ekonomidir. Optimum kazanç için, gayrimenkul alırken harcadığınız para yanında kullanım sürecindeki işletme maliyeti diyebileceğimiz masrafları da önemlidir. Aldığınız mülke uzun yıllar bakım yaptırma ihtiyacı hissetmeyecek  ve her yönüyle enerji tasarrufuna yönelik uygulamalarımız sayesinde enerji maliyetleriniz de ortalamaların altında kalacaktır.